Notice (8): Undefined index: ContentCategory [APP/Controller/ContentsController.php, line 17]
Mavişehir Spor - Basketbol okulları ve voleybol okulları - Kuruluş Hikayemiz
  • 0(232) 368 04 08

Kuruluş Hikayemiz

Kuruluş Hikayemiz

Mavişehir Spor Kulübü, 1997 yılında gençlere spor ruhunu ve spor ahlakını öğretebilmek, gençlerimizi spor yolu ile eğitmek, Türk sporuna başarılı sporcular yetiştirmek ve gençlerimizi hayata güçlü bireyler olarak hazırlamak amacıyla kurulmuştur.

İlkelerini sporun bireye kazandırdığı; centilmenlik, dürüstlük, mücadele gücü, paylaşma, dayanışma, arkadaşlık ve takım ruhu gibi pozitif değerler olarak belirleyen Mavişehir Spor Kulübü, bu ilkeler doğrultusunda 13 yıldır gençlerimize ve ailelerine hizmet vermektedir.

Kurucularının ve yöneticilerinin de sporcu olmaları ve spor camiasının içinden gelmeleri genç sporcu adaylarına örnek olmalarına ve onlarla daha yakın diyalog kurmalarına yardımcı olmaktadır.

Eğitim ve sporun iç içe kavramlar olduğunun altını çizen Mavişehir Spor Kulübü; sporun iyi bireyler yetiştirme yolunda bir amac değil arac olduğunun bilinciyle hareket etmektedir. Sportif başarı hedefinde kaliteli ve iyi eğitim şarttır. Bu nedenle tüm sporcularımızın eğitim hayatları da düzenli olarak takip edilmekte ve denetlenmektedir. Mavişehir Spor Kulübü’ nün başarısında ki en önemli etken disiplinli çalışma ve düzenli eğitimdir.

Bizimle çalışmak ister misiniz? İş Başvurusu
Copyright © Mavişehir Spor Kulübü 2014, Tüm hakları sakldır.